Historia

Spółdzielnia powstała w 2018 roku. Działamy w sektorze usług ogólnobudowlanych, jak również świadczymy usługi związane z odbiorem i transportem odpadów komunalnych.

W ciągu naszej dotychczasowej działalności wykonywaliśmy usługi głównie na rzecz jednego z organów założycielskich, którym jest Gmina Sławno. Dotychczas wykonaliśmy usługi związane z remontem mieszkań gminnych, świetlic wiejskich oraz budynków użyteczności publicznej, m.in. Bibliotekę Publiczną Gminy Sławno. Od niedawna mamy możliwość świadczenia usług koparko-ładowarką.

Wybierając usługi Spółdzielni Socjalnej “Komunalka” masz gwarancję usług wysokiej jakości, terminowego wykonania, przemyślanych rozwiązań, usług skrojonych na miarę Twoich potrzeb oraz pomocy w zakresie doboru materiałów budowlanych. Swoje usługi wykonujemy w oparciu o fakturę VAT.